Działalność Non-profit

TVP -Sprawa dla reportera

17 marca 2011

Wstrząsająca historia Rafała Ciężczaka, chłopca urodzonego bez dłoni iz krótszą nogą. Wraz z matką mieszkał w trudnych warunkach mieszkaniowych, w drewnianym domu bez łazienki. Rafał jest utalentowanym artystą i muzycznie pełnoprawnym dzieckiem. 
Jacek Matuszewski, doradca zarządu Ensila, zainicjował pomysł sponsorowania godnego życia w łazience chłopca. Pomysł stopniowo przekształcił się w realizację, a zamiast łazienki chłopiec zyskał nowy dom.
 

Stowarzyszenie Przyjaciół Centrum Terapii w Szklarskiej Porębie

Stowarzyszenie ma na celu zorganizowanie profesjonalnej pomocy psychoterapeutycznej dla osób dotkniętych wyborami życiowymi lub rodzinnymi, które od lat powodują ból. Co więcej, Stowarzyszenie stara się wspierać ciągły rozwój zawodowy terapeutów w zakresie pomocy psychoterapeutycznej, a także podnosić standardy infrastrukturalne Centrum, aby zapewnić najlepszą możliwą opiekę wszystkim osobom poszukującym pomocy w Centrum. Łukasz Załucki jest wiceprezesem w stowarzyszeniu, a Miłosz Sobczak jest członkiem.

Pomoc w budowie sali konferencyjnej w Zespole Szkół Elektronicznych

12 grudnia 2012

Ensila
jest jednym ze sponsorów, który zdecydował się przyczynić do budowy nowej sali konferencyjnej umożliwiającej godne warunki pracy dla Elektronicznego Zespołu Szkół w Bolesławcu. Elementem, dzięki któremu firma zdecydowała się na wsparcie placówki szkolnej, był zestaw 10 rolet z gumy o łącznej powierzchni 34 m ^. Mamy nadzieję, że potrwają one wiele lat i pozwolą na profesjonalne prowadzenie licznych spotkań i konferencji!
 

Wsparcie kapitałowe dla Klubu Sportowego "Leśnik" Osiecznica


Wiemy, że czynniki wpływające na zwycięstwo gracza lub zespołu znajdują odzwierciedenie w biznesie. Podczas uprawiania sportu uczymy się pracy zespołowej, determinacji i dążenia do celu. Wielu naszych pracowników angażuje się w różnego rodzaju aktywności fizyczne dlatego zdecydowaliśmy, że Ensila będzie wspierać klub sportowy "Leśnik" w Osiecznicy. Wierzymy, że nasza pomoc poprawi aktywność klubu i znajdzie wielu polskich reprezentantów wśród graczy.

Podziękowania za działania non-profit, jesteśmy z nich dumi