Oferta

Budownictwo

Ready Construct  oferuje usługi budowlane, które obejmują pełny zakres robót począwszy od stanu surowego aż do całościowego wykończenia budynków „ pod klucz ”. Od początku naszej działalności udało nam się wykonać wiele zróżnicowanych typów budynków. Były to zarówno niewielkie budynki mieszkalne, jak i duże obiekty usługowe. Realizujemy nietypowe inwestycje i takie, które wymagają najwyższej kultury technicznej. Wraz z rozwojem rynku pracy sukcesywnie zwiększamy kadrę. Naszym głównym celem jest zatrudnianie najbardziej efektywnych Pracowników z branży budowlanej.

Prefabrykowane moduły łazienkowe

Prefabrykowane łazienki modułowe są idealnym rozwiązaniem konstrukcyjnym, w przypadku gdy konieczne jest zbudowanie wielu łazienek na znacznej przestrzeni, na przykład w dużych domach, halach usługowych czy biurowcach. Nasze  prefabrykowane łazienki modułowe w momencie opuszczenia hali produkcyjnej są wykończone i gotowe do końcowego podłączenia instalacji wodno-kanalizacyjnych i elektrycznych w przestrzeni szachtu na terenie budowy. Prefabrykowane łazienki modułowe to dla inwestora nie tylko zaoszczędzenie czasu, ale przede wszystkim redukcja kosztów oraz ograniczenie liczby fachowców potrzebnych na budowie.

Więcej informacji znajdziecie Państwo na stronie www.readybathroom.eu

Generalne wykonawstwo

Ready Construct obejmuje realizację kompleksowych inwestycji w systemie generalnego wykonawstwa, a także świadczy usługi na rzecz innych podmiotów i instytucji poprzez wykonywanie częściowych pakietów prac na danej inwestycji. Nasi podwykonawcy są sprawdzeni, wiarygodni i posiadają niezbędne zasoby i doświadczenie w wykonywaniu powierzonych im zadań. Takie podejście zapewnia wysoką jakość prac wykonywanych w związku z szybką realizacją inwestycji. Jeśli planujesz wdrożyć nową inwestycję lub renowację istniejącego obiektu i szukasz dobrego, rzetelnego wykonawcy po przystępnej cenie, skontaktuj się z nami. Chętnie się spotkamy, doradzimy i przedstawimy naszą ofertę.