Media o nas

Jak radzimy sobie w czasie epidemii

02 czerwca 2020

Zapraszamy do wysłuchania wywiadu z Naszym Prezesem Łukaszem Załuckim, który był gościem
w redakcji Bolec.Info.
 

Wiecej informacji na stronie Bolec.info

MAŁY BIZNES WIELKA SPRAWA. Jak korzystamy z tarczy antykryzysowej

22 maja 2020

Tarcza Finansowa PFR była rozwiązaniem doskonałym i „w samą porę”. Gościem Maksymiliana Wysockiego w programie Mały Biznes Wielka Sprawa w telewizji wPolsce.pl 
był Nasz Prezes Łukasz Załucki.
 

“Tarcza dla polskich firm i pracowników”. Forum gospodarcze PFR

19 maja 2020

Zapraszamy do wysłuchania dyskusji na ramach forum “Tarcza dla polskich firm i pracowników”,
w którym udział biorą Prezydent i Premier RP oraz 9 zaproszonych przedsiębiorców w tym Łukasza Załuckiego Prezesa Ready Construct & Ready Bathroom. Głównym tematem dyskusji są cele
i zadania, jakie stoją przed rządem i przedsiębiorcami w czasie epidemii i okresie globalnego kryzysu gospodarczego.
 

Rozmowa o Naszym biznesie

25 luty 2020

Zapraszamy do wysłuchania wywiadu z Naszym Prezesem Łukaszem Załuckim, który był gościem
w redakcji Bolec.Info.

Posłuchajcie o nas, o naszym rozwoju, o naszych planach.


O nas w "Manufacturing Journal"

01 czerwca 2019
 

W najnowszym wydaniu "Manufacturing Journal" znajdziemy artykuł o budownictwie prefabrykowanym, łazienkach modułowych, oraz rozwoju firmy Ready Bathroom na nowych rynkach.

Przeczytacie o nas na stronie nr 25. Zachęcamy do lektury. 
 

Młody Przedsiębiorca 2019

19 kwietnia 2019

Kolejna edycja konkursu „Młody Przedsiębiorca” już za nami. Tegorocznej edycja konkursu odbyła
się na bardzo wysokim poziomie , z 39 zgłoszonych prac, wybrano 9 najciekawszych.
Gratulujemy, życzymy powodzenia w biznesie.

Łazienki modułowe polskiej firmy szturmem zdobyły Danię

22 lutego 2019

Dzięki wspołpracy podjętej z Polską Agencją Inwestycji i Handlu podpisaliśmy zamówienie u duńskiego partnera na dostawę 300 wyposażonych modułów łazienkowych przeznaczonych do budownictwa mieszkaniowego. Kontrakt opiewa na wartość około 10 mln DKK (6 mln PLN).

Królestwo Danii nie tylko stanowi rynek otwarty na innowacje, na którym polskie produkty są
dobrze rozpoznawalne, ale także określany jest mianem Bramy na Skandynawię. Dania jest liderem europejskim w wykorzystaniu budownictwa prefabrykowanego do realizacji inwestycji mieszkaniowych, hotelowych, budowy domów studenckich i senioralnych już od wielu dziesięcioleci.

Magazyn tygodniowy Telewizji Łużyce – gościnnie poprowadził go Pan Łukasz Załucki

08 lutego 2019

Zapraszamy na specjalne wydanie Magazynu Tygodniowego Łużyce, w który tym razem debiutancko zaprezentuje się  Prezes Łukasz Załucki, zwycięzca licytacji WOŚP.

 

7 mln wsparcia

21 stycznia 2019

W dniu dzisiejszym spółka Ready Bathroom podpisała z Kamiennogórską Specjalną Strefą Ekonomiczną Małej Przedsiębiorczości decyzję o wsparciu, która umożliwia przedsiębiorcy korzystanie z pomocy publicznej na kwotę blisko 7 mln złotych.

Przedsiębiorca roku 2018

12 stycznia 2019

Dziś wybrano najbardziej efektywne przedsiębiorstwo 2018 roku. Ten zaszczytny tytuł przypadł

grupie Ready Construct & Ready Bathroom, która otrzymała Statuetkę Kazimierza. Statuetka symbolizuje najprężniej rozwijające się  przedsiębiorstwo w 2018 roku. Nagrodę wręczył Starosta Bolesławiecki - Tomasz Gabrysiak na ręce Prezesa Łukasza Załuckiego

Forum Przedsiębiorczości Kobiet w Warszawie

16 listopada 2018

W Ministerstwie Przedsiębiorczości i Technologii odbyło się Forum Przedsiębiorczości Kobiet 2018, którego organizatorem była Polska Sieć Ambasadorów Przedsiębiorczości Kobiet. Powitalne przemówienie do uczestników Forum wygłosiła Minister Przedsiębiorczości i Technologii Jadwiga Emilewicz. W ramach wydarzenia   nasz Prezes Łukasz Załucki opowiadał uczestnikom o swoich sukcesach w biznesie. Publiczność mogła usłyszeć o dwóch prężnie rozwijających się spółkach: 

  • Ready Construct świadczące usługi na rynku belgijskim.
  • Ready Bathroom zajmujące się produkcją i dostarczaniem łazienek modułowych na teren Europy.

 

Podziękowania dla Prezesa Łukasza Załuckiego

25 września 2018

Zostaliśmy jednym z Partnerów Polskiej Sieci Ambasadorów Przedsiębiorczości Kobiet.
Jesteśmy dumni, że mogliśmy czynnie wspierać Akademię przy wydaniu książki pt.
"Nigdy się nie poddawaj"
Książka jest efektem współpracy przedsiębiorców, którzy  napisali ją, aby zainspirować i pomóc innym przedsiębiorcom wytrwale osiągać wyznaczone cele. Zachęcamy do lektury, być może i Ciebie zainspiruje. Książka wydana jest w wersji polskiej oraz angielskiej.


„Nigdy się nie poddawaj.
Nigdy, nigdy i jeszcze raz nigdy”
                       Winston Churchill
 

Wywiad z Prezesem Łukaszem Załuckim dla Bolec.info

27 czerwca 2018

Zapraszamy do obejrzenia wywiadu z Prezesem Zarządu Łukaszem Załuckim, który opowiada o swoich sukcesach w biznesie. Łukasz Załucki na rynku bolesławieckim działa od 12 lat. Przez te lata zbudował spółki Ready Construct oraz Ready Bathroom. Aktualnie Ready Construct jest Generalnym Wykonawcą AutoPortu w Godzieszowie.

TVP3 - AutoPort w Godzieszowie

11 maja 2018

Przy węźle autostradowym w Godzieszowie powstaje największy na Dolnym Śląsku kompleks obsługi kierowców. Inwestor PTS Invest Group wraz z Generalnym Wykonawcą Ready Construct opowiadają co będzie miał do zaoferowania AutoPort w Godzieszowie.

Gala "Młody Przedsiębiorca"

13 kwietnia 2018

Prezes Ensila Group Łukasz Załucki wygłosił przemówienie zatytułowane „Sukces to nie dzieło przypadku" na gali „Młody Przedsiębiorca”. Dzielił się z młodzieżom swoim doświadczeniem zdobywanym przez lata. Organizatorami konkursu były: Bolesławieckie Towarzystwo Gospodarcze, Powiat Bolesławiecki i Księgarnia „Agora”. Laureatom gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów.

Podziękowania dla Ensila Group

24 listopada 2017

Już po raz siódmy w Pałacu Brunów koło Lwówka Śląskiego odbył się przegląd Zespołów Teatralnych Osób Niepełnosprawnych. Pomysłodawcami i głównymi organizatorami Przeglądu jest Zespół Placówek Edukacyjno-Wychowawczych w Lwówku Śląskim oraz Fundacja Pomocy Niepełnosprawnym „Płakowice”.

Dzisiejszy Przegląd stał się także okazją do złożenia szczególnych podziękowań Panu Łukaszowi Załuckiemu Prezesowi Zarządu Spółki Ensila Group z Bolesławca, dzięki którego dobrej woli i szczodrości wykonane zostały przepiękne roboty w ZPEW.

– Chcieliśmy podziękować Panu za wielkie serce i wspomaganie nas. Dzięki Panu udało się zrobić w tym kończącym się roku jeszcze więcej niż zaplanowaliśmy… – mówił Pan Marek Sokołowski Dyrektor ZPEW przekazując w ręce Prezesa spółki Ensila Group drobny upominek.

Tak naprawdę pomaganie Wam jest ogromną przyjemnością… – mówił dziękując Pan Łukasz Załucki.

Wywiad z prezesem Łukaszem Załuckim dla Bolec.info

7 czerwca 2017

W rozmowie z portalem Bolec.info Łukasz Załucki prezes Ensila Group opowiada o inwestycjach
w budownictwo modułowe oraz planach na przyszłość.

 
 

Ensila Group oraz Ready Bathroom prezentowały w Brukseli ofertę polskiej branży budowlanej

28 lutego 2017

W ramach Międzynarodowych Targów Batibouw, które odbyły się w tym roku pod koniec lutego, zorganizowano seminarium omawiające oferty polskiej branży budowlanej obecnej na rynku belgijskim: technologię pasywną, technologię łazienek modułowych oraz najnowsze osiągnięcia i doświadczenia w ramach tego segmentu.

Na „Polish Innovations on Belgian Construction Market” zaprezentowały się nasze dwie spółki Ensila Group (obecnie Ready Construct) wraz ze swym belgijskim partnerem oraz Ready Bathroom.

Rakieta Biznesu w plebiscycie Przedsiębiorca Roku Ziemi Bolesławieckiej

21 stycznia 2017

W ostatnim czasie Prezes Ensila Group Łukasz Załucki w plebiscycie „Przedsiębiorca Roku Ziemi Bolesławieckiej” otrzymał Rakietę Biznesu, która symbolizuje najbardziej efektywne przedsiębiorstwo w 2016 roku. Jury konkursu doceniło pracę oraz wieloletni wysiłek włożony w rozwój lokalnej przedsiębiorczości.

Spotkanie z licealistami na warsztatach przedsiębiorczości

16 listopada 2016

Prezes Ensila Group Łukasz Załucki na spotkaniu z licealistami na warsztatach przedsiębiorczości organizowanych przez Agnieszkę Partykę, prezes Zarządu Stowarzyszenia “Ambasada Przedsiębiorczości Dolny Śląsk” podzielił się swoją historia, po któtce przedstawił nam własną drogę do sukcesu. Wielu licealistom udało się udowodnić, że aby osiagnać sukces nie trzeba "urodzić się w czepku". Wielka kariera może mieć zródło cieżkiej pracy.